Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | 24-00006-20 Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze maka akpa friji |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| 24-00006-20 A na-ejikarị ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze agbaze na ihe na-ekpo ọkụ 230V 750W eme ihe n'ime akpa mbupu friji. Ihe e ji ekpuchi ákwà: SS304L Dayameta Tube Okpomọkụ: 10.7mm Mmetụta Ọdịdị: anyị nwere ike ime ha na ọchịchịrị-akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ ma ọ bụ isi awọ dị mfe ma ọ bụ oji. | |
Nhazi Ngwaahịa
Ihe a na-akpọ refriji bụ ihe na-ekpo ọkụ eletriki.igwe anaghị agba nchara na-ekpo ọkụE kere ya kpọmkwem maka ngwa refrigeration na-agbaze, dịka kabọd agwaetiti, ihe ngosi, na ọtụtụ ụlọ refrigeration. Iji mezuo ọrụ ịgbaze, enwere ike itinye ya ngwa ngwa na chassis nke onye na-anakọta mmiri, nku condenser, na igwe oyi ikuku. Ike ịgbaze na ikpo ọkụ dị mma, ihe onwunwe eletriki kwụsiri ike, iguzogide mkpuchi dị elu, iguzogide nchara, mgbochi ịka nká, ikike ibufe oke ibu, obere mmiri na-agbapụta, nkwụsi ike, ntụkwasị obi, na ndụ ogologo oge ọrụ bụ ihe niile dị na ihe na-ekpo ọkụ ụlọ oyi.
A na-eji ihe mkpuchi aluminom, Incoloy840, 800, ígwè anaghị agba nchara 304, 321, na 310S eme ihe na mmepụta nkeIgwe ọkụ na-agbaze akpaỌzọkwa, a na-enye ọtụtụ ụdị mmechi dị iche iche.
Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze maka ụdị ihe na-ekpo ọkụ ikuku
Uru Ngwaahịa
1. A na-ejikarị ihe na-ekpo ọkụ nke na-agbaze n'ime ụlọ oyi eme ihe na ngwa friji dịka ihe na-ekpo ọkụ ikuku, friji, friza, wdg.
2. Nwere ezigbo mkpuchi mmiri ma ghara imebi mmiri.
3. A na-ejikarị ígwè anaghị agba nchara 304 emepụta tube ihe na-ekpo ọkụ nke na-eme ka ọ ghara ịdị ọcha.
4. Enwere ike ịhazi nkọwapụta ihe na-ekpo ọkụ nke friji (dayameta tube, ọdịdị, ogologo, ike na voltaji) dịka ihe onye ahịa chọrọ.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














