| Aha Ngwaahịa | Ihe na-ekpo ọkụ seramiiki infrared 220V/230V |
| ihe | Seramiki |
| Voltaji | 12V-480V, enwere ike ịhazi ya |
| Wattage | 125-1500W ma ọ bụ ahaziri ya |
| Ụdị | Bọlbụ dị larịị/gbagọrọ agbagọ/ |
| Ihe waya na-eguzogide ọgwụ | Ni-Cr ma ọ bụ FeCr |
| Oke ogologo ebili mmiri bara uru | 2 ruo 10 um |
| Nkezi ndụ ọrụ | Ruo awa 20,000 dabere na ọnọdụ |
| Thermokọlụ dị n'ime | Ụdị K ma ọ bụ J |
| Jiri | Igwe ọkụ seramiiki infrared |
| Ebe oyi na-atụ | Dabere na ogologo na dayameta 5-25mm |
| Anya radieshọn akwadoro | 100mm ruo 200mm |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu igbe |
| Agba | oji, ọcha, odo |
| Igwe ọkụ Jingwei bụ ọkachamara na-emepụta ihe na-ekpo ọkụ, enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ anyị niile dịka ihe ị chọrọ. Maka ihe eji ekpo ọkụ seramiiki infrared, anyị nwere nha ngwaahịa dịka tebụl dị n'okpuru, ọ bụrụ na ịchọrọ ka edobe nha gị, ị nwere ike izipu anyị email na nkọwapụta ihe na-ekpo ọkụ gị anyị ga-ekwu maka ọnụahịa kacha mma mgbe ị jụrụ ajụjụ gị. Enwere ike itinye ihe na-ekpo ọkụ seramiiki infrared K ma ọ bụ J ụdị Thermocouple, ngwugwu ọkọlọtọ bụ otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu igbe. | |
1. Ntụnye ọkụ eletrik, enweghị oxidation, iguzogide mmetụta, ndụ na-adịgide adịgide, nwere ike ijikwa okpomọkụ nke monomer, enwere ike ịhazi ya ma kpoo ya ọkụ, nhazi siri ike, elu na ala aka ekpe na aka nri, nwere ike nweta okpomọkụ nhata kacha mma, okpomọkụ nhata, enweghị agba glaze.
2. Igwe ọkụ seramiiki infrared nwere nha ọkọlọtọ ụlọ ọrụ mmepụta ihe, waya ọkụ elu na ụdị ndị ọzọ nke waya grid ahụ
3. Ọ na-eguzogide okpomọkụ nke ukwuu, okpomọkụ dị elu anaghị agbawa, ọ dị nchebe ma dịkwa nchebe.
4. Ọkwa imewe ya sitere na 125W ruo 500W, okpomọkụ ọrụ dị elu bụ 800℃, na njupụta ike okpomọkụ dị elu bụ 66KW/m²
5. Nhazi elu gbagọrọ agbagọ na-eme ka anya dị n'etiti azụ nke Infrared Ceramic Heater na ebe nrụnye dị dịkwuo elu, ọ na-emekwa ka e tinye sistemu kpo oku okirikiri ma ọ bụ nke arc. Ihe kpo oku a nwere akụkọ ihe mere eme ogologo oge na ihe kpo oku infrared seramiiki ma arụmọrụ ya kwụsiri ike nke ukwuu.
1. Enwere ike iji thermocouple họrọ ihe na-ekpo ọkụ infrared, enwere ike ịhọrọ thermocouple ụdị K, ụdị J
2. Paadị Infrared Ceramic Heater nwere ike inye ụlọ ọrụ anyị ihe eji arụ ọrụ eletrik seramiiki dị elu yana ihe eji arụ ọrụ ígwè anaghị agba nchara.
3. Enwere ike ịhazi ihe mkpuchi seramiiki infrared nke nwere nha pụrụ iche na nkọwa eletriki dịka ihe ndị ahịa chọrọ si dị.
1. Ịkpo ọkụ n'ebe a na-akpọ acid na alkali (dịka ọmụmaatụ, nhazi akpụkpọ ụkwụ, teepu, ikpo ọkụ plywood).
2. Mma jijiji ma ọ bụ mmetụta nke nnukwu ahụ ọkụ (dịka ọmụmaatụ: igwe plastik vacuum, igwe na-akpụ ọkụ ọkụ);
3. Okpomọkụ ngwa ngwa dị nso (dịka ọmụmaatụ: oven nkụ ink, tebụl ndozi bọọdụ sekit, tebụl ọkụ eletrik). Na ụlọ ọrụ ndị ọzọ nke ikpo ọkụ radieshon infrared.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











