| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ Tube nke e ji ikuku mee 220V SS304 |
| Voltaji | 110V 220V 380V |
| Ike | ahaziri ahazi |
| ihe | igwe anaghị agba nchara 304 |
| Ụdị | kwụ ọtọ, U, W, ma ọ bụ ụdị ọzọ |
| Nha | ahaziri ahazi |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Asambodo | CE, CQC |
| 1. Enwere ike ịhazi nkọwapụta ihe na-ekpo ọkụ nke Finned Tube dịka ihe onye ahịa chọrọ. Ụdị anyị nwere ogologo, ọdịdị U, ọdịdị M na ụdị ndị ọzọ ahaziri iche. Enwere ike ịhazi nha / ike / voltaji, biko zitere anyị nha, ihe atụ mbụ ma ọ bụ eserese tupu ị jụọ ajụjụ. 2. JINWEI heater bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe na-ekpo ọkụ ọkachamara, anyị nwere ihe karịrị afọ 25 na omenala ihe na-ekpo ọkụ, ihe anyị na-emepụta bụ ihe na-ekpo ọkụ deforst, ihe na-ekpo ọkụ oven, tube ọkụ eletrik, ihe na-ekpo ọkụ aluminum foil, ihe na-ekpo ọkụ drain, ihe na-ekpo ọkụ crankcase, eriri ọkụ silicone na ihe ndị ọzọ. Ọ bụrụ na ị nwere obi abụọ ọ bụla gbasara ihe na-ekpo ọkụ ahụ, ị nwere ike ịkpọtụrụ anyị n'oge ọ bụla. | |
Ihe ndị mejupụtara ọkpọkọ ọkụ eletrik a kpara akpa bụ ọkpọkọ ígwè (ígwè ma ọ bụ ígwè anaghị agba nchara) maka shei ahụ, ihe ndị na-eduzi okpomọkụ maka ntụ ntụ magnesium oxide dị elu, waya ndị na-eguzogide okpomọkụ maka isi ihe na-ekpo ọkụ, na eriri ígwè ígwè maka ihe na-ekpo ọkụ nke a na-ekpuchi n'ahụ ọkpọkọ ahụ. A na-arụzi ihe ndị a niile nke ọma ma na-enyocha njikwa mma siri ike.
Igwe ọkụ ọkpọkọ a kpara akpa bụ ụdị ọkpọkọ ọkụ eletrik a kpara akpa. E nwere ụdị ọkpọkọ ọkụ eletrik a kpara akpa abụọ: ikpo ọkụ ebu na ikpo ọkụ ikuku. Ụdị ọkpọkọ ọkpọkọ a kpara akpa na-eme mgbe ikuku gbochiri ikuku site na ikpo ọkụ, nke na-emetụta ikike ọkpọkọ ahụ ịgbasa okpomọkụ, ma na-ebelata ndụ ọrụ ya. Ya mere, iji mee ka ikike ụgbọ ala eletrik dịkwuo mma,
Ikuku na-ekpo ọkụ na ikuku na-agagharị agagharị, dịka oven, ibu kabinet eletriki, oven, mkpuchi ọkụ, ngwa ntụ oyi, ihe na-ekpo ọkụ, ikpo ọkụ ọwara, ụgbọ ala, ákwà, griin haus, nri, ihe na-ekpo ọkụ, ngwa nkụ ugbo, ihe na-ekpo ọkụ ikuku, wdg.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.














