Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | 14mm Crankcase Heating Belt |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| ihe | roba silicone |
| Obosara nke eriri | 14mm, 20mm, 25mm, wdg. |
| Ogologo eriri | Emebere nke ọma |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe mkpuchi ọkụ crankcase |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Nkwenye | CE |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| IheIgwe ọkụ crankcase nke Chinaobosara nwere ike ịdị 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, wdg.eriri ọkụ siliconeenwere ike iji ya mee ka compressor ikuku oyi ma ọ bụ silinda fan oyi na-agbaze.eriri ihe na-ekpo ọkụ crankcaseogologo nwere ike ịhazi dịka ihe onye ahịa chọrọ. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-eme ihe na-ekpo ọkụ crankcase maka ojiji ngwa ngwa, dị mfe ma dịkwa mma. Enwere ike itinye ihe na-ekpo ọkụ na nkeji ihe na-ekpo ọkụ gburugburu ma ọ bụ elliptical refrigeration compressor. A na-eji ihe na-ekpo ọkụ crankcase eme ihe na ụlọ ọrụ refrigeration na sistemụ refrigeration oyi. Iji hụ na eriri ndị a na-ekpo ọkụ na-adịru ogologo oge, anyị na-akwado ka e jiri ngwaọrụ njikwa. A na-emepụta ụdị ihe na-ekpo ọkụ rọba Silicone dịka ihe achọrọ maka mma, ọ bụghị naanị site n'echiche teknụzụ, kamakwa site n'ụzọ ngalaba dị iche iche anyị si arụkọ ọrụ nke ọma na ibe ha na ndị ahịa anyị. A na-emepụta, na-enyocha ma na-enyocha ihe onwunwe okpomọkụ, eletriki, kemịkalụ na mekanikal nke ngwaahịa anyị na ụlọ nyocha anyị n'oge usoro mmepụta, wee nyochaa ya n'oge mmepụta maka nchekwa na nleba anya kacha mma.
Atụmatụ Ngwaahịa
Ka okpomọkụ dị ala, otú ahụ ka mmịpụta ahụ si dị ngwa ngwa ma zuru oke, nke nwere ike imebi ihe nrụpụta ahụ nke ukwuu, karịsịa mgbe ọ malitere ịmalite, n'ihi enweghị mmanụ ọkụ.
1. Ngwa ngwa, nchekwa ma dị mfe itinye.
2. Ihe mkpuchi ọkụ nke e mechiri emechi, nke e ji silicon kpuchie.
3. Enwere ike ịhazi ogologo na obosara eriri
4. 230 V dịka ọkọlọtọ.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














