| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ Seramiiki Infrared nke 122mm X 60mm nke gbara agba nke ọkara gbagọrọ agbagọ |
| ihe | Seramiki |
| Voltaji | 12V-480V, enwere ike ịhazi ya |
| Wattage | 125-1500W ma ọ bụ ahaziri ya |
| Ụdị | Bọlbụ dị larịị/gbagọrọ agbagọ/ |
| Ihe waya na-eguzogide ọgwụ | Ni-Cr ma ọ bụ FeCr |
| Oke ogologo ebili mmiri bara uru | 2 ruo 10 um |
| Nkezi ndụ ọrụ | Ruo awa 20,000 dabere na ọnọdụ |
| Thermokọlụ dị n'ime | Ụdị K ma ọ bụ J |
| Jiri | Igwe ọkụ seramiiki infrared |
| Ebe oyi na-atụ | Dabere na ogologo na dayameta 5-25mm |
| Anya radieshọn akwadoro | 100mm ruo 200mm |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu igbe |
| Agba | oji, ọcha, odo |
| Nha ọkọlọtọ nke Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Nwere ụdị K ma ọ bụ J Thermocouple | |
Ndị na-eduzi okpomọkụ na-eguzogide ọgwụ kpamkpam na ihe seramiiki kwesịrị ekwesịihe na-ekpo ọkụ infrared seramiikiNdụ ọrụ nke onye na-eduzi okpomọkụ na-adịte aka, a naghịkwa ekpo oke ọkụ n'ihi na ọ dị n'ime seramiiki ahụ kpamkpam, nke na-enye ohere ka ike onye na-eduzi okpomọkụ ahụ gaa na ihe gbara ya gburugburu. N'ime oke radieshon infrared a kara aka, ihe eji etinye onye na-eduzi okpomọkụ ahụ ga-abụrịrị nke na-arụ ọrụ redioaktivu, nke a na-ekpuchi, ma nwee ezigbo mmịpụta. Enwere ike imepụta ihe na-ekpo ọkụ infrared seramiiki n'ụdị dị iche iche iji mezuo ọchịchọ a.
Iheihe mkpuchi infrared seramiikiIsi ahụ ya nwere eriri ọkụ ma jiri akụkụ nke elu ya dị ka elu na-egbuke egbuke. Nhọrọ ọzọ bụ idozi thermocouple makaefere ọkụ infrared seramiiki.
1. Ntụnye ọkụ eletrik, enweghị oxidation, iguzogide mmetụta, ndụ na-adịgide adịgide, nwere ike ijikwa okpomọkụ nke monomer, enwere ike ịhazi ya ma kpoo ya ọkụ, nhazi siri ike, elu na ala aka ekpe na aka nri, nwere ike nweta okpomọkụ nhata kacha mma, okpomọkụ nhata, enweghị agba glaze.
2. IheIgwe ọkụ seramiiki infrarednwere nha ọkọlọtọ ụlọ ọrụ mmepụta ihe, waya kpo oku n'elu ikpo ọkụ kwekọrọ na waya nke ụdị ndị ọzọ
3. Ike iguzogide okpomọkụ dị elu, okpomọkụ dị elu anaghị agbawa, ọ dị nchebe ma dịkwa mma. Mkpuchi okpomọkụ dị oghere, na-eme ka okpomọkụ dịkwuo ngwa ngwa.
4. Ọkwa imewe ya sitere na 650W ruo 1600W, okpomọkụ ọrụ dị elu bụ 900℃, na njupụta ike okpomọkụ dị elu bụ 68KW/m²
5. Nhazi elu gbagọrọ agbagọ na-eme ka anya dị n'etiti azụ ihe na-ekpo ọkụ na ebe a na-etinye ya dịkwuo elu, ọ na-emekwa ka ntinye nke sistemụ kpo oku gbara gburugburu ma ọ bụ gbagọrọ agbagọ dị mfe.Igwe ọkụ seramiiki infrarednwere akụkọ ihe mere eme ogologo oge na ihe na-ekpo ọkụ infrared seramiiki ma arụmọrụ ya kwụsiri ike nke ukwuu.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











