| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ 120V Silicone Rubber Crankcase maka Ikuku |
| ihe | roba silicone |
| Voltaji | 110V-240V |
| Ike | ahaziri ahazi |
| Obosara eriri | 14mm ma ọ bụ 20mm |
| Ogologo eriri | ahaziri ahazi |
| Ogologo waya ndu | Ogologo ọkọlọtọ bụ 1000mm, ma ọ bụ ahaziri ya |
| Ụdị njedebe | ahaziri ahazi |
| Usoro njikọ | mmiri |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Ihe na-ekpo ọkụ Jingwei bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe, ihe karịrị afọ 25 na ihe na-ekpo ọkụ roba silicone, obosara ihe na-ekpo ọkụ silicon crankcase anyị nwere 14mm ma ọ bụ 20mm, ọtụtụ mmadụ na-ahọrọ eriri ọkụ crankcase 14mm maka compressor, ọ bụrụ na ike eriri ahụ buru ibu, obosara eriri 20mm ga-aka mma. N'ihi na okpomọkụ dị elu ga-eme ka ọsọ nke ịka nká silicone dịkwuo ngwa ngwa. *** Nkọwa *** 1. Obosara nke eriri ọkụ nke isi abụọ bụ 14mm, ike kachasị bụ 100W/Mita 2. Obosara nke eriri okpomọkụ nke isi anọ bụ 20mm, 25mm na 30mm, ike kachasị bụ 150W/Mita | |
Ọrụ nke ihe na-ekpo ọkụ silicone roba crankcase bụ iwepụ mmalite na mmanụ oyi ma mee ka oge ndụ nke compressor dịkwuo elu.
Igwe ọkụ Jingwei nwere ụdị ihe na-ekpo ọkụ ọkọlọtọ maka compressor na crankcases, dịka ọmụmaatụ maka ọkpọkọ okpomọkụ ma n'ụdị nke nwere eriri ọkụ na ngalaba aluminom, yana eriri ihe na-ekpo ọkụ silicon. Anyị nwekwara ike inye ogologo na wattage ndị ọzọ.
Ọ na-anagide okpomọkụ gburugburu site na -50°C ruo 200°C. A na-enye ndị na-ekpo ọkụ ihe mkpuchi maka itinye ya gburugburu crankcase compressor.
Ọ bụrụ na ịchọrọ ihe pụrụ iche gbasara ihe na-ekpo ọkụ crank case nke compressors, kpọtụrụ anyị maka ngwọta emere.
1. Gbaa ma fesaa ikuku n'enweghị nsogbu dịka mkpa nke ihe na-ekpo ọkụ si dị, ebe oghere ahụ dịkwa obere.
2. Nwụnye dị mfe ma dị ngwa
3. Ejiri ihe mkpuchi silicone kpuchie ahụ ọkụ ahụ
4. Nkịrịka ọla kọpa nke tin nwere mmetụta nke igbochi mmebi igwe ma nwee ike ibute ọkụ eletrik n'ala.
5. Zere mmiri kpamkpam
6. Enwere ike ime ya dịka ogologo ya si dị
7. Isi oyi njedebe
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.














